Bebek Bakım Ürünleri

KutBebek.com’a hoşgeldiniz.
Bebek Bakım Ürünleri kategorisinde çeşitli markaların ürünlerini bulabilir, diğer markaların ürünleri ile kıyaslama yapabilir ve fiyatına göre ürünleri sıralayabilirsiniz.  Bebek Bakım Ürünleri içerisinde bulunan ürün modelleri arasından beğendiklerinizi daha sonra satın almak üzere “Alışveriş Listeme Ekle” seçeneği üzerinden listenize ekleyebilirsiniz.   Belirlediğiniz ürünleri en uygun fiyatlar ile satın almak ve sipariş vermek isterseniz, “Sepete Ekle” alanından ilk adımınızı tamamlayabilir ve güvenli ödeme ekranına geçebilirsiniz.
KutBebek.com: Geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünler ve uygun fiyata hizmet…

Wee Baby Kulak Temizleme Çubuğu (200 Adet) 906

Wee Baby Kulak Temizleme Çubuğu (200 Adet) 906 Özellikleri;Kulak içine zarar vermeyen yapıdadır.Hijy..

₺7,90 Vergiler Hariç:₺6,69

Fe Kolay Kavrama Bebek Tırnak Makası

..

₺24,90 Vergiler Hariç:₺21,10

Colgate Barbie & Batman Çocuk Diş Fırçası 6+Yaş

Colgate Barbie & Batman Çocuk Diş Fırçası 6+Yaş Özellikleri;Çocuklara diş fırçalamayı sevdiren Colga..

₺29,90 Vergiler Hariç:₺27,69

Fe Bebek Tırnak Makası

Fe Bebek Tırnak Makası Özellikleri;Bebeklerin tırnaklarını canlarını yakmadan kesebilirsiniz.Uzayan ..

₺14,90 Vergiler Hariç:₺12,63

Colgate Minions Çocuk Diş Fırçası 6+ Yaş

..

₺24,90 Vergiler Hariç:₺23,06

Colgate Çocuk Diş Macunu Meyve Aromalı 75 ml

..

₺24,90 Vergiler Hariç:₺23,06

Cire Aseptine Panthenol Baby Pişik Önleyici Krem 30 ml

..

₺19,90 Vergiler Hariç:₺16,86

Uni Baby Kolay Saç Tarama Spreyi

Uni Baby Kolay Saç Tarama Spreyi Özellikleri;Uni Baby Kolay Tarama Spreyi’nin yumuşak formülü karışm..

₺29,90 Vergiler Hariç:₺25,34

Uni Baby Şampuan 1000 ml

Uni Baby Şampuan 1000 ml Özellikleri;Boya içermeyen ve göz yakmayan özel formülü ile Uni Baby Boyası..

₺19,95 Vergiler Hariç:₺16,91

Dalin Bebek Şampuanı Kremli 2x200 ml

Dalin Bebek Şampuanı Kremli 2x200 ml Özellikleri;İçeriğindeki saç kremi saçlarının kolay taranmasını..

₺19,90 Vergiler Hariç:₺16,86

Dalin Bebek Şampuanı Kolay Tarama 750 ml

Dalin Bebek Şampuanı Kolay Tarama 750 ml Özellikleri;Klinik testlerle kanıtlanmış, göz yakmayan saf ..

₺24,90 Vergiler Hariç:₺21,10

Dalin Bebek Şampuanı Papatya Özlü 2x200

Dalin Bebek Şampuanı Papatya Özlü 2x200 Özellikleri;İçeriğindeki papatya özleri bebeğinizi rahatlatı..

₺19,90 Vergiler Hariç:₺16,86

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Kremi 60 ml

..

₺9,90 Vergiler Hariç:₺8,39

BabyJem Konak Tarağı 640

BabyJem Konak Tarağı 640 Özellikleri;- Yenidoğandan itibaren kullanıma uygun tasarlanmıştır.- Önceli..

₺9,90 Vergiler Hariç:₺8,39

Uni Care Vazelin 170 ml

Uni Care Vazelin 170 ml Özellikleri;Kış aylarında kuruyan, çatlayan ve gerilen cildinizi besler, yum..

₺24,95 Vergiler Hariç:₺21,14

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 142 (10 Sayfa)

Bebekler için kullanılan ürünler arasında, bebeğin bakımı için gerekli olanlar önemli bir yer tutar. Ebeveynler bebekler için üretilen bu ürünleri bebekler için hazırlanmış özel mağazalarda bulabilirler. Bu ürünlerin özel olarak üretildiği için üretilmesi zor ve pahalıdır.

 Bebek Bakım Ürünlerinin Kategorileri

 Bebek bakım setleri birkaç kategoride incelenir. Bunları ağız bakımı ürünleri, vücut bakım ürünleri, saç bakım ürünleri olarak sınıflandırabiliriz.

 Bebek Ağız Bakım Ürünleri

 Bebekler için kullanılan ürünlerden bebek diş fırçası ve bebek diş macunu özel olarak üretilirler. Bebek doğduğu zaman dişleri olmadığı için bu ürünlere ihtiyaç duymaz. Ama büyüdükçe ve dişleri çıkınca bu ürünler kullanılmaya başlanır.

 Genelde dişleri ve diş etlerini koruyacak ve zarar vermeyecek malzemelerle üretilen ürünler tercih edilir. Bu ürünlerin fiyatları diğer ürünlere göre daha pahalıdır. Değişik markaların ürünleri bebeklerin diş sağlığını koruyacak şekilde üretime sunulur.

 Bebek Saç Bakım Ürünleri

 Bu ürünlerden bir tanesi bebek fırça tarak saç bakımı için kullanılır. Bebeklerin saçlarını taramak için kullanılan bu ürünler küçük olduğu kadar yumuşak malzemelerden üretilmiştir. Bebeğin saçları kısa ve seyrek olduğundan rahatça taranabilir. En iyi ürünler bebek mağazalarında müşterilerin hizmetine sunulur.

 Bebek şampuanı olarak kullanılan ürünler genelde göz yakmayan özellikte üretilir. Bebekler hassas ve narin olduğundan kullanılan malzemeler katkı maddesi içermez. Alkol ve paraben gibi bebeğe zarar verecek maddeler kullanılmaz. En doğru markaları almak anne baba için bir görevdir. Alınacak ürüne karar verirken, en iyisini almaya çalışırlar.

 Bebek Vücut Bakım Ürünleri

 Bu ürünler genelde bebeklerin vücut temizliğinde kullanılır. Bunlardan bebek pişik kremi ve bebek pudrası alt değiştirme işlemlerinde annelerin yardımcısıdır. Bebeğin altının pişmesini önler. Bebek tuvaletini yaptığında oluşabilecek kızarıklara iyi gelir. Öneri olarak eczane ve mağazalarda birçok marka vardır.

 Bebek sabunu bebeğin hassas cildinin temizliğinde kullanılır. Değişik doğal kokularla hazırlanan bu ürünler içerisinde bebeğe zarar verecek bir madde bulunmaz. Bebeğin cildine yumuşak bir his kazandırır. En ucuz fiyatı bebek ürünleri satan mağazalarda bulabilirsiniz.

 Bebek kolonya ve parfüm sağlıksız maddeler kullanılmadan üretilir. Anne babalar bu ürünü çok kullanmasa da yine de sipariş aşamasında listelerine ekleyebilir.

 Bebek kulak çubuğu bebeklerin kulak temizliğinde kullanılır. Bebeğin kulağına ürünü fazla sokmadan dış yüzeyde görünen kirleri almak için kullanılır. Doktorlar tarafından tavsiye edilen şey, dikkatli kullanılmasıdır.

 En çok kullanılan ürünlerden olan bebek yağı ana maddesi zeytinyağı olan bir üründür. Zeytin yağının doğal aroması ve hoş kokularla ürün hazırlanır. Anne babalar genelde banyodan sonra bebeğin cildine bu ürünü sürerler. Koruyucu ve yumuşak tutan özelliğiyle çok tercih edilen bir üründür.

 Bebek tırnak makası küçük ebatlarda üretilir. Bebeklerin tırnaklarını kesmek için kullanılır. Satın al aşamasında her anne babanın aldığı bir üründür.

 Bebekleri güneşin zararlı ışınlarından korumak için özel üretilen bebek güneş kremi bebeği korur. Uygun fiyat bu ürünlerde mümkün olmaz. Çünkü büyüklerin güneş kremlerine göre daha katkısız malzemeler kullanıldığı için maliyeti yüksektir.

 Bebek vücut kremi bebeklerin narin ciltlerinde kullanılır. Vücutlarında oluşabilecek kızarıklıklara ve pişiklere sürülür. Bebeğin tenine hassas bir koruma sağlar. Anne babalar bu ürünleri çok tercih eder. Bebeğin tenini yumuşatan ve dış etkilere karşı koruyan bu ürünler güvenle kullanılır.