Yatak

KutBebek.com’a hoşgeldiniz.
Yatak kategorisinde çeşitli markaların ürünlerini bulabilir, diğer markaların ürünleri ile kıyaslama yapabilir ve fiyatına göre ürünleri sıralayabilirsiniz.  Yatak içerisinde bulunan ürün modelleri arasından beğendiklerinizi daha sonra satın almak üzere “Alışveriş Listeme Ekle” seçeneği üzerinden listenize ekleyebilirsiniz.   Belirlediğiniz ürünleri en uygun fiyatlar ile satın almak ve sipariş vermek isterseniz, “Sepete Ekle” alanından ilk adımınızı tamamlayabilir ve güvenli ödeme ekranına geçebilirsiniz.
KutBebek.com: Geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünler ve uygun fiyata hizmet…

Ferman Yaylı Bebe Yatak 100x200

..

₺599,00 Vergiler Hariç:₺554,63

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Günümüzde genel olarak genç odası hazırlanırken ilk yapılacak olan değişiklik yataklardır.

 Genç Odasında Nelere Dikkat Edilmeli?

 Gençlerin rahat edebileceği genç odası yatakları genel manada güven sağlayabilmelidir. Genç odası dekorasyonunda en iyi yatak seçiminde bulunurken mutlaka yumuşak, kaliteli sünger ve konforlu olanı tavsiye edilmelidir. Birde yapılması gereken yatağın baza ile beraber uygun ölçüde olmasıdır. Çocuk küçükse korkuluklarının bulunmasına dikkat edilmelidir.

 Dolap Seçimi

 Genç odası dekorasyonunda dolap seçimlerine de yer vermek gerekir. Özellikle oyuncakları çok sayıda olan ve bunların düzenli bir şekilde yerleştirilmesi için geniş dolaplar öneri şeklinde yapılmaktadır. Bu dolaplar genelde ahşap olmalı ve boyası sağlıksız olmadığı kanıtlanmalıdır. Ancak özel tasarım olduğu zamanlarda en ucuz ve uygun fiyat plastik malzeme de kullanılmak zorunda kalınmış ise eğer kaliteli markaları seçmek riskleri azaltır.

 Genç Odasında Renk Seçimi

 Genç odası dekorasyonunu hazırlarken her daim gündem haline gelen konulardan birisi de renkler olmaktadır. Genel olarak ailelerde oluşan algı kız çocukları için pembe, erkek çocuk için ise mavi renk sipariş tercih edilir. Bu düşünce şekli son zamanlarda değişmeye başlamıştır. Bu konuda sıradanlığın dışına çıkmaya hazırsanız, sarı, turuncu ve ya açık gri renkler için kapılarınızı aralamanız gerekir. Son zamanda modern çocuk odası dekorasyonu hazırlarken tercih edilen renklerin başında sarı ve griyi bir arada kullanmak gelir. Bebek odalarında açık pastel renkler hakim olurken, genç odasındaki tasarımında canlı renkler ve ilgi çekici, hayal gücüne etki edebilecek olan renkler seçilip uygun fiyatları ile satın al işlemleri yapılmalıdır.

 Genç odasının dekorasyonunda duvarlarına iki renge bölmek iyi fikir olacaktır. Boyarken yan yana gelen iki duvarı aynı renge boyayarak işe başlayabilirsiniz. İki duvar farklı renk yapılıp bu şekilde canlı renkleri tercih ederek stil yaratabilirsiniz. Dolaplar beyaz, turuncu, sarı, mavi renklerinde olabilir. Bir araya geldiğinde oldukça güzel eğlenceli bir görünüm yakalanır. Bu oda çocuğunuz için harika bir alan haline dönüşür.

 Ev tekstilinde bu ürünlerde ise üzerinde eğlenceli desenlerin yer aldığı, farklı renkleri bir araya geldiği seçenekler iyi fikir olabilir. Yine de ilgi alanlarına uygun seçimler yapılması çocukların hoşuna gidecektir.