Bebek Bezi

KutBebek.com’a hoşgeldiniz.
Bebek Bezi kategorisinde çeşitli markaların ürünlerini bulabilir, diğer markaların ürünleri ile kıyaslama yapabilir ve fiyatına göre ürünleri sıralayabilirsiniz.  Bebek Bezi içerisinde bulunan ürün modelleri arasından beğendiklerinizi daha sonra satın almak üzere “Alışveriş Listeme Ekle” seçeneği üzerinden listenize ekleyebilirsiniz.   Belirlediğiniz ürünleri en uygun fiyatlar ile satın almak ve sipariş vermek isterseniz, “Sepete Ekle” alanından ilk adımınızı tamamlayabilir ve güvenli ödeme ekranına geçebilirsiniz.
KutBebek.com: Geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünler ve uygun fiyata hizmet…

Sleepy Natural Bebek Bezi 4lü Jumbo 4 Beden 7-14 Kg 120 Adet

..

₺129,90 Vergiler Hariç:₺110,08

Sleepy Natural Bebek Bezi 4lü Jumbo 5 Beden 11-18 Kg 96 Adet

..

₺129,90 Vergiler Hariç:₺110,08

Sleepy Natural Bebek Bezi 4lü Jumbo 3 Beden 4-9 Kg 136 Adet

..

₺129,90 Vergiler Hariç:₺110,08

Önlem Bebek Bezi Jumbo 3 Beden 4-9 Kg 68 Adet

..

₺44,95 Vergiler Hariç:₺38,09

Önlem Bebek Bezi Jumbo 1 Beden 2-5 Kg 78 Adet

..

₺44,95 Vergiler Hariç:₺38,09

Önlem Bebek Bezi Jumbo 6 Beden 16+ Kg 34 Adet

..

₺44,95 Vergiler Hariç:₺38,09

Önlem Bebek Bezi Jumbo 2 Beden 3-6 Kg 72 Adet

..

₺44,95 Vergiler Hariç:₺38,09

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek Fırsat Paketi 4+ Beden 50 Adet

..

₺89,90 Vergiler Hariç:₺76,19

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek Standart Paket 7 Beden 20 Adet

..

₺59,90 Vergiler Hariç:₺50,76

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek Fırsat Paketi 4 Beden 54 Adet

..

₺89,90 Vergiler Hariç:₺76,19

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek Standart Paket 4+ Beden 29 Adet

..

₺59,90 Vergiler Hariç:₺50,76

Prima Premium Care Bebek Bezi Ekonomik Paket 3 Beden 52 Adet

..

₺109,90 Vergiler Hariç:₺93,14

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek Mega Fırsat Paketi 6 Beden 56 Adet

..

₺119,90 Vergiler Hariç:₺101,61

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek Mega Fırsat Paketi 4+ Beden 68 Adet

..

₺119,90 Vergiler Hariç:₺101,61

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek Mega Fırsat Paketi 3 Beden 84 Adet

..

₺119,90 Vergiler Hariç:₺101,61

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 104 (7 Sayfa)

Bebek Bezi Bedenleri İle İlgili Bilgiler

 Anneler yani bebek sahibi olanlar bu konu hakkında oldukça daha iyi bilgilere sahip olabilir. Bilindiği gibi bebek bezleri çeşitli bedenlerden oluşur. Bu bedenler seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur.

 Ayrıca bebeklerin sağlığı için bez seçimi de çok önemlidir. Bez markaları, bedenleri, pişik yapıp yapmaması durumu, doğru bez markasının seçimi ve bu seçimlerin kaliteye göre yapılması gibi konular bebek sahipleri için büyük önem arz etmektedir.

 Yeni anne olmuş bireyler bu konuda oldukça tecrübesiz oldukları için stres altına girebilirler. Doğru seçimler yapmak onlar için oldukça zor hale gelebilir. Bu konuda hassasiyet gösterdikleri bebekleri için en iyi yardımı bebek malzemeleri satan bir site olan bez konusunda da oldukça tecrübe içerikleri ile yardım sağlayan KutBebek.com sitesinde bilgi sağlayabilirler.

 Bebek sahipleri için önemli olan ürün seçimi yaparken hem en ucuz ürünü seçip hem de kaliteden ödün vermeden uygun fiyat dahilindeki ürünleri sipariş vermektir.

 Kaliteli olup pişik yapmayan piyasada çok sayıda satın al işleminin gerçekleşebileceği uygun fiyatları ile birçok ürün mevcuttur.

 Bu ürünleri bebek sahipleri tavsiye dahilinde bebek mağazası sitelerinden öğrenebilirler. Ayrıca bu sitelerde en çok satan ürünleri de görüp öneri niteliklerini kendileri oluşturabilirler.

 Bebek Bezi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 Bu konuda doğru seçimler yapmak için cildi hassas ve fiziksel gelişmeye katkı sağlayan bez markaları seçilmelidir.

 Doğru seçiminin en önemli kriteri ise bebek bezi numarasıdır. Doğru numara seçilmediği taktirde sorunlar yaşanabilir.

 Örneğin büyük bir numara seçildiğinde bebek bezi sızıntılara yol açarken küçük bir numara seçimi ise pişiklere yol açabilir.

 Bu konuda yaşayarak tecrübe kazanımları meydana gelir. Fakat yaşamadan da bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Numara seçimi bebeğin kaç aylık olduğu ile ilgilidir. Birçok kişi bu durumu kriter alarak numara seçimi yapar. Oysaki düşünülmesi gereken bir konu da şudur her bebeğin gelişim süreci birbirinden farklı olabilir.

 Örneğin 8 aylık bir bebek başka bir 8 aylık bebeğe göre fiziksel olarak daha büyük ya da daha minyon görünümlü olabilir.

 Bu sebepten dolayı bebek bezleri bebeğin kilosuna göre numara alır. Bireyler de bebeklerinin kilosuna göre bebek bezi numarasını seçerler.

 Alınacak paketlerin üzerinde bebeğin kilosuna göre hangi bez numarasının seçileceği bilgisi yer alır. Önemli olan ise bu bilgiye dikkat edilerek hem en ucuz hem de oldukça uygun fiyat kategorisi içerisine giren bezleri ve markaları tavsiye içeriklerine eklenmiş olur.

 Örnek olarak KutBebek.com gibi kaliteli bebek malzemeleri satan bir sitede en iyi bez markası olabilecek öneri niteliği taşıyan prima bebek bezi markasının beden ve kg aralığı aşağıda örnek olarak verilmiştir.

 KutBebek.com bebek malzemeleri sitesinde oldukça uygun fiyatları ile bebek bezi de dahil olmak üzere bebeğiniz için en güvenilir sipariş içerikleri yer almaktadır.

 Tek yapılması gereken site incelendikten sonra satın al butonuna basılmasıdır.

 Bebek Bezi Numaraları Ve Diğer Bez Türleri Nelerdir?

 Aşağıda örnek şeklinde bebek bezi numaraları verilmiştir.

 Prima Markası kg ve numara listesi;

2 ile 5 kg arası 1 beden bebek bezi kullanılmalıdır.

4 ile 8 kg arası 2 beden bebek bezi kullanılmalıdır.

6 ile 10 kg arası 3 beden bebek bezi kullanılmalıdır.

9 ile 14 kg arası 4 beden bebek bezi kullanılmalıdır.

10 ile 15 kg arası 4+ beden bebek bezi kullanılmalıdır.

11 ile 16 kg arası  5 beden bebek bezi kullanılmalıdır.

13 ile 18 kg arası  6 beden bebek bezi kullanılmalıdır.

15 artı kg olarak da 7 beden bebek bezi kullanılmalıdır.

Bunlarla birlikte başka bebek bezi markalarında 5+ beden bebek bezi ve 8 beden bebek bezi de seçenekler arasında yer almaktadır. İncelemeyi KutBebek.com sitesinden yapabilirsiniz.

 Bütün bu bilgilerle birlikte bebek sahipleri için özel olan bazı durumlar mevcuttur. Örneğin  prematüre bebek bezi bu konular arasına girmektedir.

 Bu alanda tavsiye edilebilecek bez markaları arasına yine prima da girebilmektedir. Bu ve bunun gibi diğer markalara da en iyi ve en uygun fiyat içerikleri ile siteden sipariş verebilirsiniz.

 Kullanım kolaylığı olabilecek bazı durumlar da bebek sahiplerinin dikkatini çekmektedir bu kolaylığı sağlayan bir diğer malzeme ise külot bez ve pratik alt açmalar ürün içerikleridir.

 Bu ürünler isminden de anlaşılacağı gibi annelere büyük kolaylık sağlarken bebekler için de sağlıklı ürün teşkil etmektedir. Bu ürünler için tavsiye niteliği taşıyan aynı zamanda da en ucuz olabilecek malzemelere bebek mağazası sitenizden ulaşabilirsiniz.

 Bir diğer bebek bezi çeşidi ise mayo bebek bezi olarak bilinen yüzme bezidir. Bebeklerin yazın denizin keyfini çıkartabilmeleri için üretilmiştir. Kaliteli içerikleri ile fiyatları uygun olan KutBebek.com sitesinden bu tarz ürünleri satın al butonu yardımıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 Değer verdiğiniz en önemli varlık olan bebekleriniz için öneri olarak KutBebek.com sitesinin ürünleri verilebilir.